גדילה צמיחה ותהליך שיתוף אישי

גדילה, צמיחה – תהליך, שיתוף אישי – תהליכי גדילה, כולנו עוברים אותם בכל שלב בחיים.
בזמנים אלו של החיים אני מרגיש את זה עוד יותר.


הגדילה מביאה עימה פרידה מהישן, לשחרר את הסיפור, כאב, בחירה דרך אילו משפקיים לראות הפעם, כיצד לקבל ולהטמיע את תהליכי הקשב שלי, שמחות, ביטחון עצמי וכו..


קשת של תדרים ומנעדים אני פוגש כל יום ומרגיש בכל הגופים שלי (רגשי, נפשי, פיזי, אנרגטי, מנטלי) כיצד כל יום הוא באמת חדש ואיך כל יום מביא עימו את היום שהוא.
תהליכים של התמסרות חדשים כישנים מופעים בכל עת בדרך ושוב לבחור ולפעמיים זה מבלבל כל הבחירה הזאת. אבל אז מגיע רגע שבוא אני שואל עצמי מדוע אני כאן? ומה הייתה שעת הרצון בעת הבחירה הראשונית?
אני קורה לזה לחזור לאמונה. אמונה בדרך, אמונה בי, ביכולות שלי.
התהליך הזה גורם לשורשים שלי להעמיק יותר, תהליך שחושף מקומות בתוכי שהופכים שקופים יותר – כוונתי היא שאני מצליח לראות את הסוויצ'ם, המעברים בין הגופים השונים,קבלת ההחלטה ומימושה או אי מימושה, גבולות, פתיחות עד שלעתים אני עוצר לרגע ושואל – זה באמת אתה?!


כן, זה באמת אני! כשאני עונה כך אני יכול לפגוש בי מקומות מובכים מעט או אמירות שמזכירות כבלי עבר אך אין להן את העוצמה להשפיע מכיוון שאני במודעות לתהליך, לדרך למסע (בכל פעם אני בוחר מילה אחרת) אני לוקח אחריות מלאה ובוחר לראות את האור, את השיעורים, את הסימנים, לפתוח את הלב תמיד – אין גבול עד כמה הלב שלנו יכול לגדול ולהתרחב.


אני לומד בכל רגע ומזכיר לעצמי תמיד שאינני יודע דבר, זה עוזר לי מאוד להשאר אותנטי ברגע ובענווה לבריאה.
מאחל לכולנו תהליכי גדילה, צמיחה ופתיחות בריאים ומעצימים.


שנאהב כל רגע בו אנו כאן, שנדע להתחבר להווה שלנו, שנגשים את משאלות לבנו והכי אהובים – " ואהבת לרעך כמוך"
אסיים בברכת שנה טובה ומתוקה, מי שנולד הרוויח.


נמסטה 🙂
וזיכרו ש.. יחד אחד.

×