מסע אל הלב – ריברסינג – amir-azulay
בואו לחוות ריפוי אישי בתוך תדר גבוה של אור ואהבה

קצת על המסע אל הלב

במסע הקרוב נתמקד בריפוי הלב.

אך לפני שממש נעמיק פנימה נסכים לעצמנו לסלוח לעצמנו, לאחר, לעולם...

בתוך הסליחה ישנה חמלה וקבלה מוחלטת שלי, לא משנה מה היה או עלול להיות.

זכרו תמיד שסליחה אינה מותירה לכם או לאחר לחזור על אותו הדבר. אנחנו בעצם מאפשרים לעצמו לחיות יותר בנחת ובביטחון שלי בעצמי.

הסליחה מרככת את ליבנו ומאפשרת לחדש להיכנס. החדש יכול להיות חדש לחלוטין או חדש מוכר. כלומר - ייתכן וישנה רשימת המתנה אל הלב ורגשות כלואים הממתינים לרחוץ במעיינות האהבה והריפוי יקבלו את המקום קודם. מה שנקרא קילוף שכבות ממגן הלב.

מוכן לגלות עוד?

הנשימה היא הראשונה להגיע והאחרונה ללכת.

"בכל נשימה אמא אדמה"

עוד על המסע אל הלב

מסע בעקבות הלב.  

נשימה מעגלית היא תרפיה בעזרת נשימה מודעת המייצרת חיבור בין השאיפה לנשיפה ויוצרת מעגל נשימתי רצוף.

מטרת הטיפול בנשימה הוא: המסת והחלשת קשיים רגשיים, מתחים, דפוסי התנהגות, התנגדויות, הגנות השוכנות בקרבנו  ואינן משרתות אותנו.

התהליך מביא אותנו למפגש הכי קרוב איתנו.

הנשימה היא הראשונה להגיע והאחרונה ללכת. כל מה שקורה בין לבין נקרא חיים, מציאות. מילויי מרווח הזמן (חיים) בנשימה מאוזנת ומלאה יביא עמו חיים מלאי נוכחות  בחוויות חוסן, קרקוע ושקיפות.

לצלילים ולקולות יש עצמה רבה בריפוי ובתמיכה במהלך הסשן. הצלילים יהיו לנו למרבד אתו נטייל בתוכנו ומחוצה לנו. בכל שלב נוכל לקבל מהם את התזכורת להרפיה ולנשימה וחזרה אל הסנטר.

 

מוכן לגלות עוד?

הנשימה היא הראשונה להגיע והאחרונה ללכת.
מאמרים

המסע שלי

אמיר אזולאי |
את דרכי בעולם התרפיה התחלתי בהתמחות בטיפולי הגוף – מגוון רחב של טכניקות מגע בניהן טיפול שיקומי רפואי, טיריגר פויינט, טכניקות הנעה, יציבה והליכה מודעת, הוראת יוגה (האטה) ועוד שלל כלים משלימים אשר הופכים את החוויה להוליסטית. ברגע שבחרתי להעמיק [...]
מאמרים

מדיטציה – התרכזות בכאן ובעכשיו

אמיר אזולאי |
מדיטציה היא בעצם התרכזות מוחלטת במה שנמצא כאן ועכשיו , מה שקורה מסביבי ומה שקורה איתי. בניגוד לדעה הרווחת, שמדיטציה היא ריקון הראש ממחשבות והתנתקות, מדיטציה היא דווקא חיבור, ריכוז, מודעות ותשומת לב. הווייתנו מורכבת מחמישה מרכיבים – גופים: הגוף [...]

הגעה והרשמה למסע

מסעות הלב מתקיימים

בסטודיו בקפלן 4 בתל אביב.

בקומה האחרונה (בית הסופר)

ביום שלישי האחרון בכל חודש.

מספר המשתתפים בסשן מוגבל ועל כן מומלץ להירשם מראש.

 

הנחיה

אמיר אזולאי: תרפיסט גופנפש אישי וזוגי, מורה לנשימה, האטה יוגה, RESTORATIVE יוגה ורפלקסולוגיה, מנחה סדנאות מודעות, התפתחות והעצמה, מפיק ארועים מקרבי לבבות, יועץ לדרך חיים.

 

עלויות

עלות: 100 ש"ח

אמיר אזולאי | לוגו 200

"... דרך העבודה עם הגוף נחשפתי אל הרכות, אל היכולת להכיל, להיות קשוב, בטוח, ולסמוך על עצמי. משם התחלתי במסע קבלה עצמית,  תוךההבנה שאני טוב כפי שאני ודרכי פתוחה להתפתח ללא גבול..."

צרו קשר

יחד אחד
שפינוזה 3, תל אביב
yahadehad@gmail.com